Okna PCV -Promocja zimowa

Okna produkowane w systemie VEKA w nowoczesnych systemach 5, 6, 7-io komorowych przez PP OKNOPLAST KRAKÓW. Firma posiada system kontroli jakości ISO 9001 oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień jak np.: nominację do Godła “TERAZ POLSKA”, Certyfikat “SOLIDNA FIRMA” ,wielokrotny tytuł “LIDERA RYNKU w produkcji okien PCV “oraz wiele innych.

OKNOPLAST Kraków oferuje Państwu  systemy profili zróżnicowanych wyglądem skrzydła i ramy ościeżnicy :

Możliwość wykonania w kilkudziesięciu atrakcyjnych kolorach o fakturach drewnopodobnych po obu stronach okna lub od zewnątrz kolor drewnopodopny, a od wewnątrz białe (także odwrotnie – tylko złoty dąb). Możliwość wykonania wielu NIETYPOWYCH wymiarów oraz kształtów np.: – łuki, koła, cięciwy, trapezy, trójkąty. Okna standardowo wyposażone są w okucia Austriackiej Firmy MACO (kolor srebrny), szyby jedno i wielokomorowe o wysokiej przejrzystości i wsp.k-1,0 lub niższym ,oraz najnowsze szyby Oknoplast 4X Glass z super nowoczesnymi powłokami refleksyjnymi nawet o zespoleniu k-0,5 z możliwością zamówienia dodatkowo nowej generacji ciepłej ramki typu Warmatec – (najnowsze rozwiązanie w technologii szkła poprawiające dodatkowo parametry pakietu szybowego). Uszczelki wysokiej jakości odporne na starzenie i twardnienie, w kolorach szarym , brązowym i czarnym. Do wyboru macie Państwo także trzy rodzaje listwy przyszybowe w różnych kształtach – bez dopłat .

Każde okno posiada indywidualny numer produkcyjny połączony z dodaną KARTĄ GWARANCYJNĄ (gwarancja 7 lat) umożliwiający w każdej chwili identyfikację produktu i jego cech. Okna produkowane są zgodnie z normą europejską i gwarancją dotrzymania deklarowanych dla okna parametrów technicznych. Produkty OKNOPLAST Kraków sprzedawane są w kilkunastu krajach europejskich między innymi na wymagającym rynku niemieckim .

MAKROS Gdów

To co nas wyróżnia

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0 %
PROFESJONALIZMU
0 %
ZAANGAŻOWANIA
0
KATEGORI PRODUKTÓW
GDÓW 32-420, ul. Krakowska 198, tel: +48 12 251 51 59

© PRESTOMEDIA 2020.

Call Now Button